upozorneni

 

Vážení zákazníci, prodejna ve Starém Pelhřimově 51

z technických důvodů zavřena.

 

Otevřeno: Strachovská 1907, Pelhřimov

otvírací doba: Po-Pá 8.00 - 16.00hod.

                            So 8.00 - 11.30hod.

 

 infolinka: 607 125 125

 

 

PÁR SLOV

O NAŠÍ FIRMĚ

Malování a natírání tvoří kulturu bydlení a je na každém z vás zda a k jaké úpravě se rozhodnete. My vám rádi dokážeme, že jde o víc než jen něco vymalovat, natřít nebo vytapetovat.

Pro mnoho zákazníků je malování černou můrou. Nás tato práce těší a rádi vám poradíme, čím zakrýt, jaký štětec, jak malovat či natírat nebo vysvětlíme postup tapetování.          Vždyť mistr Straka má více jak 25letou praxi.....

Roman Straka

 

Již od čtvrté třídy základní školy jsem chtěl být malířem, po vzoru mého dědy, v osmé třídě mě přemlouvali abych šel na průmyslovku, ale já chtěl být malířem. Nakonec jsem se vyučil v Humpolci malířem-natěračem pod vedením mistra Františka Lukůvky. V osmnácti letech jsem si zaplatil 1000 Kč za živnostenský list v oboru malíř-natěrač. Od té doby přibývalo zakázek a zákazníků. Až se firma rozrostla na 22 malířů a 9 pracovních aut. Vždy byl můj sen mít vlastní obchod s poradenstvím přímo od řemeslníka a tak vzniklo mýchací centrum ve Starém Pelhřimově a o 3 roky později ve Strachovské ulici. Postupem času jsem pochopil že nemohu malovat a tapetovat všem. Do svích 45let jsem pracoval od rána do večera, bral zakazky a snažil se zákazníkum vyhovět i o víkendech a svátsích. Dnes jsem již přijal roli prodavače na obchodě s poradenstvím v oboru malování, tapetování, natírání a v neposlední řadě aplikací pryskyřičních stěrek do koupelny a to vše podpořeno s více jak 25leto praxí. 

-Roman Straka / majitel firmy

 

Již vice jak 25 let jsem pracoval v oboru jako malíř a vždy se snažíl zákazníkům odvést dobrou práci, a to jak po odborné stránce tak i v používaných materiálech. Za dobu své existence jsme si vybudovali širokou nabídku služeb - malířské, tapetářské, natěračské práce, nátěry fasád, zateplení RD a v neposlední řadě podlahářské práce. Tato široká nabídka prace je pro našeho zákazníka největší výhodou.

Také jsme pro naše zákazníky zřídili info linku 607 125 125, na kterou se mohou obracet se svými dotazy a problémy. Jezdíme na řadu školení jak v Čechách tak i v zahraničí, kde získáváme důležité infrormace o novinkách v materiálech, pomůckách nebo samotných dekoračních technikách.

V roce 2006 jsme otevřeli náš první specializovaný obchod barev a tónovací centrum a po třech letech, v roce 2009, jsme otevřeli náš druhý obchod. V obou obchodech naši zákazníci vždy dostanou odbornou radu o barvách, nátěrech, tapetách, o tom jak mají malovat nebo čím dobře natřít například plot.

Naše cíle

  • poskytovat velmi kvalitní a profesionální práci v oboru

Poslání – rozšiřovat povědomí o řemesle, učit lidi kolem sebe kvalitě a poctivé práci v oboru.


Prodej barev Straka BARVY > O NÁS > Pár slov o firmě

SPOJTE SE S NÁMI

sledujte nás na facebooku