upozorneni

 

Važení zákazníci MÁME OTEVŘENO,

dle nařízení o omezení maloobchodního prodeje č.217 ze dne 26.2.21 s účinností od 1.3. do 21.3.21 dle výkladu 

MZČR - (kamenné prodejny) - domácí potřeby a železářství se považují mimo jiné: malířské potřeby, tapety, barvy a laky....

Přesto prosíme vstup jednotlivě a pouze s respirátorem

mob: 607 125 125

              otvírací doba: Starý Pelhřimov Po-Pá 8.00-16.00hod.

                Strachovská 1907 Po-Pá 8.00-16.00hod. So 8.00-11.30hod.

 

 

PÁR SLOV

O NAŠÍ FIRMĚ

Malování a natírání tvoří kulturu bydlení a je na každém z vás zda a k jaké úpravě se rozhodnete. My vám dokážeme, že jde o víc než jen něco vymalovat, natřít nebo vytapetovat.

Pro mnoho zákazníků je malování černou můrou. Nás tato práce těší a rádi ji provádíme, a to jak jednotlivým zákazníkům tak i firmám.

Roman Straka

 

Již od čtvrté třídy základní školy jsem chtěl být malířem, po vzoru mého dědy, v osmé třídě mě přemlouvali abych šel na průmyslovku, ale já chtěl být malířem. Nakonec jsem se vyučil v Humpolci malířem-natěračem pod vedením mistra Františka Lukůvky. V osmnácti letech jsem si zaplatil 1000 Kč za živnostenský list v oboru malíř-natěrač. Od té doby přibývalo zakázek a zákazníků. Dnes je nás stabilně 5 chlapů a v sezoně nám pomáhají 2 až 4 malíři.

-Roman Straka / majitel firmy

Již 22 let pracujeme v tomto oboru a vždy se snažíme našim zákazníkům odvést dobrou práci, a to jak po odborné stránce tak i v používaných materiálech. Za dobu své existence jsme si vybudovali širokou nabídku služeb - malířské, tapetářské, natěračské práce, nátěry fasád, zateplení RD a v neposlední řadě podlahářské práce. Tato široká nabídka prací je pro našeho zákazníka největší výhodou.

Také jsme pro naše zákazníky zřídili info linku 607 125 125, na kterou se mohou obracet se svými dotazy a problémy. Jezdíme na řadu školení jak v Čechách tak i v zahraničí, kde získáváme důležité infrormace o novinkách v materiálech, pomůckách nebo samotných dekoračních technikách.

V roce 2006 jsme otevřeli náš první specializovaný obchod barev a tónovací centrum a po třech letech, v roce 2009, jsme otevřeli náš druhý obchod. V obou obchodech naši zákazníci vždy dostanou odbornou radu o barvách, nátěrech, tapetách, o tom jak mají malovat nebo čím dobře natřít například plot.

Naše cíle

  • poskytovat velmi kvalitní a profesionální práci v oboru

Poslání – rozšiřovat povědomí o řemesle, učit lidi kolem sebe kvalitě a poctivé práci v oboru.


Prodej barev Straka BARVY > O NÁS > Pár slov o firmě

SPOJTE SE S NÁMI

sledujte nás na facebooku